093 307 92 22
 095 507 92 22
 097 007 92 22

TRADE-IN - обмін нівелірів, викуп

ТРЕЙД-ІН (TRADE-IN) на нівеліри

Послуга TRADE-IN (Трейд-ін) - це можливість поміняти свій старий нівелір б/в на новий з доплатою (та без неї!) тут і зараз - без зайвих витрат часу і нервів, пов'язаних з продажем старого обладнання.

Процес обміну гранично простий:

  1. Оцінка Вашого нівеліру (її проведуть наші менеджери швидко з максимальною вигодою для Вас).
  2. Вибираєте нову модель для покупки з нашого величезного каталогу та отримуєте знижку!
  3. Доплачуєте різницю і забираєте новий прилад з гарантією.

Якщо Ви плануєте скористатися послугою Трейд-ін, але у Вас є питання - зв'яжіться з нами за телефонами: 0933079222, 0955079222, 0970079222 або напишіть електронною поштою: mail@nivelir.in.ua

ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ TRADE-IN ДЛЯ ВАС

  • Економія часу - у Вас немає необхідності шукати покупця на старе обладнання
  • Економія грошей - Ви отримуєте знижку на нове обладнання
  • Економія нервів - процес обміну супроводжується всіма необхідними документами

ОПИС ПРОГРАМИ TRADE-IN НА НІВЕЛІР

Прогрес не стоїть на місці. Сьогодні ні для кого не секрет, що за допомогою нових моделей інструментів швидше, простіше, точніше і ефективніше виконуються поставлені завдання. У зв'язку з цим в організаціях нерідко гостро постає питання про оновлення парку вживаного геодезичного обладнання. Вирішити це завдання можна різними шляхами. Наприклад, продати старе обладнання і купити нове. Або спочатку купити нове, а старе залишити в резерві, продавши його потім.

Основним недоліком цих способів є великі часові та грошові витрати. Тому ми пропонуємо Вам піти іншим шляхом - придбати нівелір по системі Trade-in (англійський термін trade-in означає взаємозалік при покупці нового або вживаного товару). В цьому випадку при покупці нового приладу в рахунок його вартості зарахується вартість вашого старого, морально і технічно застарілого або несправного, обладнання.

Вибравши нашу компанію для покупки за системою Trade-in, Ви отримуєте суттєві плюси, такі як: економія часу, оскільки не потрібно шукати покупців; стовідсоткова реалізація старого обладнання незалежно від його працездатності; широкий вибір нівелірів, які реалізуються за Trade-in.

Варто лише зазначити, що розрахунок вартості приладу проводиться виходячи з його технічних характеристик, комплектації, року випуску і стану на момент обміну.

Міняйте по Trade-in свої пошкоджені, такі що виробили ресурс, такі що не підходять Вам за технічними характеристиками, застарілі нівеліри на нові, сучасні, надійні, точні, використання яких принесе вам радість і задоволення!

* - Розмір знижки і марки нівелірів, які беруть участь в програмі, уточнюйте у наших менеджерів.

Також швидко викуповуємо у Вас б/в нівеліри (без необхідності покупки у нас нового)

Каталог GeoTop